A-rt Anita Janssen Remedial Teaching

Plaats: Nijmegen
Contactpersoon: Anita Janssen
e-mail: anita.janssen@a-rt.nl, tel: 06 - 114 308 86
Website: www.a-rt.nl

Aquaster Kindercoaching en Kinderactiviteiten

Plaats: Doetinchem
Contactpersoon: Esther Gerritsen
e-mail: aquasterkindercoaching@gmail.com, tel: 06 - 224 154 36

Bureau Avant Huiswerkbegeleiding

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Susanne Assen - 06 - 504 278 03
Contactpersoon: Miriam van Rosmalen- 06 - 480 996 59
e-mail: bureauavant.montessori@gmail.com

Praktijk InCinq Velp

Plaats: Velp
Contactpersoon: Marieke Scholten-Rosenboom
e-mail: incinq-velp@hotmail.com, tel: 06 - 308 586 51
Website: www.incinq-velp.nl

RT Praktijk Leerwijzer

Plaats: Zevenaar
Contactpersoon: Helga van de Sanden
e-mail: helgavandesanden@upcmail.nl, tel: 06 - 413 011 09

RT Praktijk Vooruit

Plaats: Elst - Overbetuwe
Contactpersoon: Edwin Rorijs
e-mail: info@rtpraktijkvooruit.nl, tel: 0481 - 354 784

Samen ervaren Remedial Teaching en kindercoaching

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Susan Thielking
e-mail: samenervaren@gmail.com, tel: 06 - 121 40 278

Stichting Vita Sana Grenzeloze begeleiding op Maat

Plaats: Doetinchem
Contactpersoon: Eddy Jacobs
e-mail: Info@stichtingvitasana.nl, tel: 06 - 518 075 93

Studysmart

Plaats: Heelsum
Contactpersoon: Mieke Boileua
e-mail: miekeboileau@studysmart.nl, tel: 06 - 173 623 70
Website: www.studysmart.nl

Jeanique Volman

Plaats: Angeren
Contactpersoon: Jeanine volman
e-mail: j.volman@delinge.nl, tel: 06 - 304 057 63

BureauLeerkracht

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Thea te Dorsthorst
e-mail: theatedorsthorst@gmail.com, tel: 06 - 156 152 07

Hulya Kulakskiz

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Hulya Kulaksiz
e-mail: bureauavant.montessori@gmail.com, tel: 06 - 489 538 569 95

Kelly Stevens

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Kelly Stevens
e-mail: k.stevens@emmausschool.nl, tel: 06 - 489 440 66

Daniëlle van Deutekom

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Daniëlle van Deutekom
e-mail: jdeutekom001@kpnmail.nl, tel: 06 - 572 140 70

Krista Smidt

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Krista Smidt
e-mail: krista.smidt@edeseschoolvereniging.nl, tel: 026 - 445 42 11

Daniëlle Wijdemans

Plaats: Arnhem
Contactpersoon: Daniëlle Wijdemans
e-mail:d.wijdemans@xs4all.nl, tel: 06 337 221 66

Ellen Smit

Plaats: Brummen
Contactpersoon: Ellen Smit
e-mail: oecellen@gmail.com, tel: 0575-563 527

Antoinette de Bruijn

Plaats: Driel
Contactpersoon: Antoinette de Bruin
e-mail: a.debruijn83@gmail.com, tel: 06 - 482 608 28

Manon Salazar

Plaats: Doesburg
Contactpersoon: Manon Salazar
e-mail: manon@montessorischooldoesburg.nl, tel: 0313 - 476 407

Arline van Arkelen

Plaats: Doesburg
Contactpersoon: Arline van Arkele
e-mail: arlineliane@upcmail.nl, tel: 06 - 304 642 09

Suzanne Beumer-Heikens

Plaats: Doetinchem
Contactpersoon: Suzanne Beumer-Heikens
e-mail: mailsuzanneheikens@gmail.com, tel: 06 - 506 082 84

Wilma Elsman

Plaats: Doetinchem
Contactpersoon: Wilma Elsman
e-mail: rljwilma@gmail.com, tel: 06 - 278 384 33

Manon Rozijn

Plaats: Doetinchem
Contactpersoon: Manon Rozijn
e-mail: m.rozijn@bsdichterbij.nl, tel: 06 - 111 216 88

Janet Vlemingh

Plaats: Doetinchem
Contactpersoon: Janet Vlemingh
e-mail: janet@platenburg.net, tel: 06 - 460 319 97

Antoinette de Bruijn

Plaats: Driel
Contactpersoon: Antoinette de Bruin
e-mail: a.debruijn83@gmail.com, tel: 06 - 482 608 28

Brenda Fielt-Haklander

Plaats: Ede
Contactpersoon: Brenda Fielt-Haklander
e-mail: brenda@fielt.net, tel: 06 - 146 614 99

Corine Spaan-Bos

Plaats: 't Harde
Contactpersoon: Corine Spaan-Bos
e-mail: ka.bos@hetnet.nl, tel: 06 - 220 641 60

Angelique Berendsen

Plaats: 's-Heerenberg
Contactpersoon: Angelique Berendsen
e-mail: a.berendsen@galamaschool.nl, tel: 06 - 459 002 42

Jolanda Garsen

Plaats: Steenderen
Contactpersoon: Jolanda Garsen
e-mail: jolandagarsen@hotmail.com, tel: 0575 - 452 225

Jolanda Ankersmit

Plaats: Velswijk
Contactpersoon: Jolanda Ankersmit
e-mail: j-ankersmit@hotmail.com, tel: 06 - 299 837 43

SB Support

Plaats: Wapenveld
Contactpersoon: Hettie Schoonhoven
e-mail: info@sb-support.nl, tel: 06 - 204 602 98

ECLG expertisecentrum leren & gedrag

Zie contactinformatie en praktijklocaties van ECLG