Uw ervaring op deze site zal worden verbeterd door het toestaan van cookies.

sluiten
Switch naar mobiel Naar mobiele versie
Switch naar mobiel

Contactgegevens en praktijklocaties van ECLG

ECLG beschikt op dit moment over 14 praktijkruimtes voor diagnostiek, behandeling en begeleiding van kinderen en jeugdigen. Voor informatie over onderzoeken, behandelingen, begeleidingen of het maken van afspraken kunt u contact opnemen met ons bedrijfsbureau te Maastricht.

Heeft u documenten ten behoeve van onderzoek/behandeling of post/facturen, dan moet u die ook naar ons bedrijfsbureau opsturen.

Bedrijfsbureau en administratie

ECLG
Randwijcksingel 20 A-02
6229 EE Maastricht


Algemeen directeur Luud Preghter 085-002 21 32 luud.preghter@eclg.nl
Adjunct directeur Drs. Peggy Immenga 085-002 21 32 p.immenga@eclg.nl
       
Informatie over onderzoeken, behandelingen en begeleidingen: 
Praktijkondersteuner Farah Wilbers 085-002 21 33 f.wilbers@eclg.nl
Regio's Zwolle Apeldoorn Amersfoort Nieuwegein Arnhem Doetinchem
       
Praktijkondersteuner Malu Keulen 085-878 11 70 m.keulen@eclg.nl
Regio's Dordrecht Breda 's-Hertogenbosch Tiel Nijmegen
       
Praktijkondersteuner Annika Bouman 085-877 16 73 a.bouman@eclg.nl
Regio's Eindhoven Roermond Heerlen Maastricht
       
Informatie over cursussen, trainingen, consultaties of schoolonderzoeken:
Leerlingenzorg Aimée Dejong 085-002 21 30 a.dejong@eclg.nl
Leerlingenzorg Suzanne van Wunnik 085-002 21 30 s.v.wunnik@eclg.nl
       
Financiële adm. Dhr. René Bakels 085-002 21 31 r.bakels@eclg.nl
       
Zorgmail eclg@zorgmail.nl

 

 
AGB-code praktijk 94060097    

Praktijken

Apeldoorn

Prof. Röntgenstraat 8,
7311 AM Apeldoorn
085-002 21 33

Breda

Amstelstraat 4
4812 VL Breda
085-878 11 70

Eindhoven

Kerstrooslaan 6
5644 EA Eindhoven
085-878 11 73

Hoogland (Amersfoort)

Van Boetzelaerlaan 24B
3828 NS Hoogland
085-002 21 33

Rosmalen

Striensestraat 35
5241 AW Rosmalen
085-878 11 70

Roermond

Keulsebaan 506
6045 GL Roermond
085-878 11 73

Nieuwegein

Zoutkamperschans 1-6
3432 TZ Nieuwegein
085-002 21 33

Nijmegen

Snelliusstraat 6
6533 NV Nijmegen
085-878 11 70

Maastricht

Randwijcksingel 20 A-02
6229 EE Maastricht
085-878 11 73

Arnhem

IJsselburcht 3
6825 BS Arnhem
085-002 21 33

Tiel

Spoorstraat 12
4001 CN Tiel
085-878 11 70

Venlo

Albert Verweystraat 6
5921 AZ Venlo-Blerick
085-878 11 73

Doetinchem

Koopmanslaan 3
7005 BK Doetinchem
085-002 21 33




Heerlen

Hei-Grindelweg 73
6414 BS Heerlen
085-878 11 73